top of page

Jógový retreat je příležitostí jak proniknout hlouběji do své praxe. Je to čas, který věnujeme sobě, svému růstu, kde můžeme vypnout, zanechat za sebou všechny povinnosti, ponořit se do sebe a tak si umožnit lépe se poznat. 

 

Formát výuky bude vhodný pro všechny úrovně studentů, převážně však pro ty, kteří chtějí hlouběji proniknout do tajů jógy skrze ashtangu a zapracovat na své vnitřní přeměně, bez ohledu zda se jedná o začátečníka nebo pokročilého studenta. Retreat je skvělou příležitostí pro začátečníky, jak se seznámit s jógou, pro pokročilé jak praxi prohloubit a zároveň je toto výborná příležitost pro studenty, kteří nemají učitele v místě svého bydliště zlepšit svojí domácí praxi. 

Zaměříme se na ásanovou praxi formou mysore a vedených lekcí a na některé další části osmivětvé jógy (pranayama, meditace, filosofie, teorie, chanting, yama & niyama). Den začneme pranayamou a mysore praxí (pro úplné začátečníky bude následovat lekce s výkladem), odpoledne pak budou workshopy teoretické a praktické ((záklony, vinyasy, inverze a další..), které zakončíme meditací. 

Usedlost Lozice tvoří prostorný statek ze 17. století, který byl přebudován k jógovým účelům. Prostory v sobě spojují kouzlo dávných časů s dnešním komfortem. Krásný, velký sál s dřevěnou podlahou pouze pro praxi jógy. Venkovní prostory mají zahrady, čajovnu, dvůr a různá zákoutí s lavičkami a výhledy do krajiny. Spí se v několika společných prostorách.

 

Domácí vegetariánská/veganská kuchyně připravená z místních bio surovin. Majitelé usedlosti pečou vlastní chléb a vyrábějí svůj kozí sýr. Provádějí také workshopy na výrobu chleba a sýra, které je možné domluvit v době našeho pobytu.

22. - 26. srpna 2018  (středa - neděle)

Cena: 5.600 Kč

(zvýhodněná cena 5.300 Kč při platbě do 30/5)

 

Usedlost Lozice, Chrudimsko

Cena zahrnuje čtyři noci ubytování, vegetariánskou/veganskou plnou penzi a přibližně 20 hodin jógy. Doprava není v ceně. Každý si s sebou musí vzít vlastní ručník a kdo chce spacák (při dobrém počasí je možné spát také venku).

Pokud nejste studentem Shaly, můžete před začátkem akce kontaktovat Denisu ohledně vaší praxe, aby na vás měla o víkendu dost času a prostoru. 

Max. počet 20 studentů

Přihlášky zasílejte přes Rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení 50% částky (2.800 Kč) převodem na účet číslo 499953002/5500. Zbytek se doplácí na místě v hotovosti. NEPOSÍLEJTE prosím celou částku převodem.  

Storno podmínky: Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 50% zálohy. Storno pobytu 29-0 dní před začátkem akce je ve výši 100% zálohy. Výměna osob je možná kdykoliv.

bottom of page