ROZVRH 2020

Shala je ZAVŘENÁ podle vyhlášení vlády. Lekce vyučujeme online, přihlásit se můžete přes jednotlivé odkazy v rozvrhu. Do lekce se registrujte dostatečně předem, aby vám stihl přijít potvrzující email. Pro účast v lekci musíte mít platné členství/permanentku nebo předem provést platbu podle ceníku.
*
 The Shala is CLOSED due to the government restrictions in place. We are teaching online via Zoom. Registration links for each class in the schedule. Please register ahead of the class start time to receive a confirmation email. You have to have a valid membership/class pass or purchase one to be able to attend, see our prices.

STŘEDA

7:00 - 9:00

 

ON-LINE

Ranní mysore

Registrace

Denisa

PONDĚLÍ

7:00 - 9:00

 

ON-LINE

Ranní mysore

Registrace

Denisa

ÚTERÝ

17:30 - 18:45

ON-LINE

Vedená polovina Primary

Registrace

Martina

17:30 - 19:00

 

ON-LINE

Večerní mysore

Registrace

Denisa

ČTVRTEK

17:30 - 19:00

 

ON-LINE

Večerní mysore

Registrace

Denisa

7:00 - 9:00

 

ON-LINE

Ranní mysore

Registrace

Denisa

PÁTEK

SOBOTA

NEDĚLE

8:00 - 9:30

ON-LINE

Vedená  

První Série

tradičním způsobem v Sanskrit

Registrace

Denisa

10:00 - 11:00

 

ON-LINE

Satsang

Registrace

 

Denisa

ONLINE VÝUKA

Online lekce jsou účinným doplňkem domácí praxe, které jsme v tuto chvíli všichni vystaveni. Sice nenahradí osobní kontakt s učitelem, popovídání si se spolupraktikanty a návštěvu Shaly, ale jsou dobrou motivací jak doma cvičit sám. Lekce probíhají přes Zoom, kde vidíte všechny ostatní praktikující a oni mohou vidět vás. Nemusíte se obávat, nikdo si vás nebude prohlížet, všichni se soustředí na vlastní praxi, pod dohledem učitele.

V mysore lekcích Denisa sleduje vaši praxi a opravuje vás verbálně, případně vám poradí, upraví praxi, vysvětlí.. Online výuka je překvapivě detailní, na obrazovce jste vidět opravdu zblízka a učitel tak vidí více vaší praxe (také dáno tím, že se vždy účastní menší počet lidí než při osobních lekcích v Shale, lekce jsou tedy skorosoukromé :-) Pokud někoho ruší zvuky mobilu/počítače přes který mají spuštěné video, komentáře učitele směřované k jiným studentům atd., může si vypnout zvuk, doporučujeme však zvuk jen ztlumit a nepřipravit se o možnost komunikace s učitelem.

Vedené lekce jsou vedeny stejným způsobem jako v Shale, učitel vás u těchto lekcí neopravuje. Můžete mít vypnutou kameru, pokud to z jakéhokoliv důvodu upřednostňujete. Zároveň sledujete předcvičovanou lekci, buď pouze verbálně, kde učitel předříkává jednotlivé pozice a vysvětluje výuku nebo i vizuálně, když se např. ztratíte můžete na obrazovce vidět předcvičujícího (učitele nebo praktikanta).

Pro úplné začátečníky, kteří by chtěli mít vlastní mysore praxi, v tuto chvíli doporučujeme buď začít soukromou online lekcí, kde vám učitel vše osobně vysvětlí, dále můžete zkusit vedené lekce a uvidíte jak praxi zvládnete podle předcvičování učitele, nebo se můžete přidat do našeho připravovaného Online Kurzu Začátečníků.

Ashtanga Yoga Shala v tradici R. Sharath Jois and Sri K. Patthabi Jois

SHALA Prague

Trojanova 18, Praha 2

shalaprague@gmail.com

 

rezervace:

shala.rezervace@gmail.com

Bankovní spojení:

499953002/5500

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon