Škola Vzdělávání je roční formát výuky přesahující rámec jógových lekcí a workshopů a slouží jako prohloubené vzdělávání studentů a učitelů jógy. Ásanová část bude vyučována formou ashtnagy, vše ostatní je postaveno na všeobecných základech jógy.

termíny budou upřesněny

Vzhledem k současnému uzavření jógových studií a dalších korona opatření čekáme s vypsáním termínů na stabilnější dobu, kdy se bude opět moct plánovat.

Cena: ..podle vypsaných termínů

Účastnit se mohou praktikanti všech úrovní pokročilosti se základními znalostmi První Série ashtangy a s pravidelnou praxí alespoň poloviny první série. Praktikantům, kteří by se rádi zůčastnili, avšak zatím nemají základy ashtangové praxe, doporučujeme nejdříve absolvovat naše Kurzy Začátečníků.

Lektorka: Denisa Sengerová

OBSAH

Hlavní náplní jsou jednotlivé části učení v duchu Patanjaliho osmivětvé jógy popsané v Yoga Sutrách. Ásana (fyzická praxe), pranayama, meditace, chanting (předříkávání manter), anatomie, filosofie a další. Tyto techniky nám dají základy jógové praxe. 

ROZVRH

Víkendová setkání (celý pátek, sobota a neděle) jednou měsíčně v SHALA Prague. 

Osm víkendů za rok v Shale plus prodloužený víkendový retreat jako úvod Roční školy a týdenní retreat, kterým škola bude zakončena.

PROGRAM 

Informace budeme postupně doplňovat.

 

 

Předběžné vyjádření zájmu zasílejte přes Rezervace. Roční školu bude možné platit v jedné platbě nebo ve splátkách.

Storno podmínky: 

ROČNÍ ŠKOLA VZDĚLÁVÁNÍ

ashtanga jóga

morning mysore.JPG
IMG_2266.JPG
IMG_7117.JPG
IMG_3651.JPG