top of page

TERAPEUTI

PAVLÍNA  JIROUŠKOVÁ

Certifikovaná výživová poradkyně a EFT terapeutka s celostním zaměřením v oblasti léčby a prevence chronických zdravotních potíží. 

 

EFT je zkratka anglického Emotional Freedom Techniques - technika emocionální svobody, kombinující fyzické přednosti akupunktury (bez použití jehliček) a akupresury se západní psychoterapií pro rychlejší a komplexnější léčbu emocionálních, psychosomatických, fyzických i dalších potíží.

Pavlína pracuje především s lidmi s atopickými ekzémy, autoimunitními onemocněními, depresemi, poruchami příjmu potravy a dalšími fyzickými a psychickými problémy.

"Mé vlastní zdravotní obtíže a nemožnost řešení léčby farmakologickou medicínou, mě po mnoha slepých uličkách zavedly k celostnímu přístupu, funkční medicíně, výživě, EFT a energetické psychologii. Během té doby jsem musela projít určitým osobním rozvojem a postupně jsem začala zjišťovat, že bych své poznatky a zkušenosti chtěla sdílet s dalšími lidmi a pomáhat jim na jejich cestě k uzdravení. Z vlastní zkušenosti vím, že nestačí jen změnit jídelníček a začít sportovat. Je potřeba se také zaměřit na způsob života, přístup k němu, na prostředí ve kterém žijeme a na své smýšlení.

Pokud jste připraveni svůj život změnit a nespoléhat se na sliby lékařů, léků, zázračných přípravků a zaručených diet, ozvěte se a společně najdeme nejlepší individualizované řešení právě pro vás!"

Terapie které Pavlína poskytuje:

- EFT terapie

- Kvantová léčba

- Výživové poradenství

Terapie s Pavlínou si můžete rezervovat na shalaprague@gmail.com nebo přímo s ní na pavlina@pavlinajirouskova.com.

IMG_7350.jpg

MARIA SAVČENKO

Certifikovaná regresní terapeutka a učitelka ashtanga jógy. Regresní terapii Maria studovala v indickém Mysore. 

Léčivá regresní terapie je metoda umožňující člověku vrátit se k minulým životům, které zanechaly v jeho duši negativní vzpomínky a emoce. Tyto vzpomínky a emoce mají často dopad na současný život a projevují se jako překážky bránící našemu pokroku, buď v materiálním světě, a nebo na naší duchovní cestě.

 

Když procházíme různými životními zkušenostmi, naše úroveň vnímání často není úplně vědomá. Během terapie se ponořujeme do hlubšího vědomí minulých životů a nacházíme se ve stavu plného prožívání. Získáváme tak jasné porozumění událostí tohoto života a máme tak možnost pochopit příčiny negativních emocí. Zvědoměním se těchto emocí a bloků můžeme zbavit, a tím vést plnější život. Díky tomu jsme shopni lépe a s větší sebedůverou následovat své cíle a získat vnitřní rovnováhu.


Terapie trvá přibližně dvě hodiny a je zcela bezpečná. Klient se nachází ve stavu hluboké relaxace a je si vědom celého procesu.

Terapie které Maria poskytuje:

- Regresní terapie

Terapie s Marií si můžete rezervovat na shalaprague@gmail.com.

IMG_7811 sml.jpg

DANIELA KROFTOVÁ

S kineziologií jsem se seznámila před 16ti lety, kdy mě má maminka poslala na odblok kvůli afektovému záchvatu vzteku mého syna (v té době 1,5 roku). Byla jsem tenkrát v rozvodovém řízení a po 6ti letech ve vztahu, který mi dal pořádně zabrat. Přijela jsem do Říčanské zotavovny k dětské paní doktorce (která měla spousty kurzů a byla skvělá, bohužel si už nepamatuju, jak se jmenovala) a trochu si připadala jako blázen. Paní doktorka si "povídala s mýma rukama", psala si čísla a pak mi řekla (a společně jsme se dobraly k tomu), že největším problémem (blokem) v dosavadním životě mého syna je celý prenatální vývoj (dost vypjaté emoce s jeho otcem, i když já byla z čekání na miminko šťastná jako blecha) a porod. Domluvily jsme se, že mu špatné, stresující vzpomínky na porod nahradíme novými, hezkými, které jsem si v těhotenství představovala. Paní doktorka mi "chytla hlavu" a já myslela, že to nedokážu - představit si, že jsem svoje dítě ve svém břiše - ale dokázala jsem to. Bylo to hrozný, myslela jsem, že se udusim, bylo mi zle, chtěla jsem ven! Když jsme skončily s vizualizací řekla mi, abych si představila porod jaký jsem si vysnila a pak ho přeze mne synovi "vložila do hlavy" (malé děti se mohou "dělat" přes matku). Syn už od té doby žádný další záchvat neměl.


Po přibližně 2 letech jsem měla možnost využít služeb jiné kinezioložky, která s námi byla na rekondičním pobytu. Říkala jsem si, že nemám žádný problém (šťastně rozvedená, sama s dítětem, pořád bez peněz - pobyt organizovala moje máma 2x ročně, abychom se se synem dostali z Prahy). A pak mi to došlo. Nevyřešené vztahy s otcem a s muži obecně. Ke kinezioložce jsem šla a byla to síla. Nejen, že jsem si tam skoro "oči vyplakala", ale po týdnu jsem potkala na druhém konci republiky svého otce, se kterým jsem se předtím několik let neviděla. A stačilo tak málo - odpustit. Ulevilo se mi nevýslovně a to nejenom na duchu, ale i na těle.
A o tom kineziologie je. O malých (i velkých - jednou jsem posmrkala roli toaletního papíru) změnách, které třeba na terapii ani neucítíte, ale nastartují ve Vás tak neuvěřitelné změny, proměny a

transformace, že si to ani neumíte představit. Záleží ale jen na Vás, jak se Vy sami chcete změnit - k lepšímu samozřejmě. Protože jak už jistě víte, když se proměníte Vy, změní se vše okolo Vás. Vztahy, zdraví, okruh přátel....


Kineziologie nemůže ublížit, umí jen pomoci.
Trocha teorie: povídat si s rukama = kineziologická diagnostická metoda - svalový test - závisí na změně impulsů v nervovém systému (které jsou zodpovědné za změnu pevnosti svalů), chytit hlavu = frontálně okcipitální držení F/O - propojení vědomí s nevědomím/podvědomím.


Každé tělesné onemocnění má svůj původ v nevědomí, kde jsou uloženy vzpomínky z dětství a generací předků. Jedná-li se o špatné vzpomínky, můžou vyvolat onemocnění (blok). Každý člověk má spoustu takových bloků a mezi okamžikem vzniku bloku a začátkem onemocnění, ať už fyzického nebo psychického, mohou uběhnout roky i celá desetiletí. Blok je zatlačen do nevědomí a rozpomenout si na něj, je začátkem ozdravného procesu.(Mimochodem nevědomí není žádný terapeutický pojem, ale neurofyziologická realita).
K uzdravování - odbloku - dochází, jestliže si klient na špatné vzpomínky upomene a takzvaným AHA efektem je pochopí. Následně dochází k vymazání omezujících traumat, která byla přijata za vlastní v době jejich vzniku.
Kineziologie je úžasnou metodou jak odhalit a léčit bloky z minulosti a nakonec je proměnit ve zdroj síly a zdraví.

Terapie které Daniela poskytuje:

- Kineziologie

- Shamballa energetické léčení

Terapie s Danielou si můžete rezervovat na shalaprague@gmail.com nebo přímo s ní na tel: 775 689 736.

bottom of page