top of page

Co je proces transformace v ashtanze? Je to hluboká fundamentální změna, která otřese základy našeho domečku z karet, abychom si mohli vybudovat novější, funkčnější a upřímnější život. Transformace ashtangou je dlouhodobý proces trvající mnoho a mnoho let a k jeho fungování je nutné mít pravidelnou denní praxi. Tento proces je individuální a u každého jiný.

(Více počtení na téma transformace na blogu).

Po delší době opět pořádáme víkend ashtangy, tentokrát prodloužený. Ponoříme se do hloubky naší proměny, zaměříme se na naší ásanovou praxi a ostatní části osmivětvé jógy (pranayamy, meditace, filosofie, chanting). Víkend je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti včetně úplných začátečníků. Víkend je určen vážným studentům ashtangy, kteří se chtějí zaměřit na posunutí se ve své praxi (nebo u nováčků pochopení jak systém ashtangy funguje). 

Formát výuky bude vhodný pro všechny úrovně studentů. Ráno budeme mít mysore lekce a pranayamu, odpoledne pak teorii, filosofii, workshopy zaměřené na fyzycké aspekty praxe (záklony, vinyasy, inverze a další..) a k večeru meditaci. 

Meditační centrum Dibbavana je na konci světa, obklopeno přírodou a lesy. Vaří ayurvedskou vegetariánskou/veganskou stravu, která podporuje praxi jógy. Prostory na spaní jsou velice jednoduše zařízeny a to spíše komunitního rázu. Vybrat si můžete z jedno- nebo vícelůžkových pokojů. Společné sociální zařízení na chodbě. Povlečení je k dispozici. S sebou vlastní spacák a ručník. 

27. - 30. října 2016  (čtvrtek - neděle)

Cena: 3.800 Kč

Dibbavana, meditační centrum, Planá u Mariánských Lázní

Cena zahrnuje tři noci ubytování ve společných prostorách, vegetariánskou/veganskou plnou penzi a přibližně 18 hodin jógy. Doprava není v ceně. Každý si s sebou musí vzít vlastní spacák.

Pokud nejste studentem Shaly, kontaktujte před začátkem akce Denisu ohledně vaší praxe, aby na vás měla o víkendu dost času a prostoru. Vhodná příležitost pro studenty ashtangy, kteří nemají učitele v místě bydliště, jak se posunout v praxi dále.

Přihlášky zasílejte přes Rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení 50% částky (1.900 Kč) převodem na účet číslo 319015001/5500. 

Storno podmínky: Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 50% zálohy. Storno pobytu 29-0 dní před začátkem akce je ve výši 100% zálohy. Výměna osob je možná kdykoliv.

bottom of page